EdgeRyders zajednica u Srbiji

Cao, svima koji ste vec ovde na EdgeRyders platformi. Ja sam Tamara i lokalni sam konektor za Srbiju.
Htela bih sve da vas pozdravim i kratko obavestim sta se trenutno desava sa projektom Wellbeing in Europe, konkretnije sa Wellbeing in Serbia ili Blagostanje u Srbiji (mada taj prevod i dalje nesto skripi, i zvuci malo…cudno :slight_smile: )
Mozda ima i jos clanova iz Srbije ali sam prikupila bar ove koji su bili aktivni kroz dosadasnje postove i teme.
Vec 3 nedelje se vredno prevode stranice na srpski i prilagodjava platforma za laksu upotrebu, pogotovo za ljude koji ne govore engleski.
Sajt na srpskom => Wellbeing in Europe | Edgeryders
Zamolila bih vas da nam pomognete da prosirimo vest o dolaski EdgeRyders organizacije. Potrebno nam je vise ljudi kao sto ste vi koji su spremni da se zapitaju i , jos bitnije, da nesto predloze i urade kako bi se osecala nekakva promena. Uputite ljude na sajt. Posebno su nam potrebni ljudi iz manjih gradova koji zele da ostanu u svojim gradovima i spremni su da doprinesu da se stvore bolji uslovi za zivot i rad u istima.
Organizujemo i 2 radionice u novembru. Jednu u Beceju i jednu u Beogradu.

Pogledajte o cemu se radi. Cilj je da se upoznamo, konektujemo i da tog dana svi nesto naucimo i ponesemo sa sobom.
Nadam se da se vidimo tamo. Registrujte se da biste obezbedili sebi ulaznice. Ako znate nekog ko bi isto voleo da dodje neka se registruje na sajtu. Ucesce je besplatno. Imacemo zanimljive i uspesne govornike koji ce izneti svoje price a kasnije cemo svi zajedno uci u diskusiju.

Napisite i vi svoju prcu. Da li se nesto promenilo u vama skoro? O cemu trenutno razmisljate?
Posebno su mi zanimljive price @wlayche i @Savana koje su pricale o moralnom kodeksu. Smatram da su to vrlo vazne teme za mlade ljude koji imaju jasnu viziju zivota koji zele i koji se pitaju sta je potrebno za dolazak do tog zivota iz vizije. Bilo bi savrseno i kada bi i Jelena i Vladica dale konkretne primere kako su im licni moralni kodeksi sluzili. Mislim da bi mnogi mladi voleli to da cuju i da bi im to pomoglo.

Svakako zelim da vam zahvalim sto ste ovde, sto mislite i zelite da delite ono sto ste naucili.
Hvala vam sto pokazujete da postoji klica za bolji zivot.

Veliki pozdrav svima!
Tamara
@anon87623122 @Savana @RuznaIstina @zveljko @supernova @Andjela @zmuc @wlayche @tihana @n0vakovic @jasen_lakic

2 Likes