Kawiarenka 2 września - o edukacji seksualnej rozmawiamy z Paulą Wawrzyńczyk

Hej hej:)

Chciałabym podzielić się z wami informacją o wirutalnej kawiarence - spotkaniu online z członkami naszej społeczności i ciekawymi gośćmi, z którymi będziemy poruszali ważne, drażliwe, ciekawe tematy. Jeśli chcecie zaproponować nam jakiś temat lub gościa, napiszcie o tym w komentarzu.

=============================================================================

Zapraszamy was do godzinnego spotkania online z Paulą Wawrzyńczyk (edukatorka seksualna, Ponton, PL/Brook Charity, UK) @pwawrzynczyk, Natalią Skoczylas (aktywistka, działaczka kulturalna) i Joanną Bednarczyk (feministka, filmoznawczyni) @AskaBednarczyk, podczas którego rozmawiali/ły będziemy o edukacji seksualnej w Polsce. O tym, jak ona teraz wygląda. O tym, jak powinna wyglądać - zdaniem jej przeciwników i zwolenników. O tym, po co w ogóle jest ona potrzebna. Będzie to otwarta dyskusja - zapraszamy was do przygotowania pytań, na które spróbujemy razem znaleźć pytania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tych tematem - matki, ojców, babcie i dziadków, chłopaków i dziewczyny, nauczycielki i katechetki.

Wirtualne kawiarenki to część projeku Edgeryders, w ramach którego badamy samopoczucie Polaków. Prowadzimy te rozmowy na wybrane przez nas - i przez was - tematy.

Jak wziąć udział w kawiarence? Zarejestruj się tutaj: https://zoom.us/meeting/register/e67975f4aa9aae0a8c34be5db4a05ad8

3 Likes

I jak i jak?