Łącznik/czka

Hej @AskaBednarczyk @magda @Mikomann i @Catalina7 - jesteśmy w burzliwym procesie wybierania, daliście nam trudne zadanie, więc poczekajcie proszę jeszcze jeden dzień i odezwiemy się do was jutro.

Ok.
Pozdrawiam,

Magda

pon., 17.06.2019, 14:28 użytkownik Natalia Skoczylas via Edgeryders contact@edgeryders.eu napisał:

Hej,

Rozumiem, Ok. :slight_smile:

dobrego dnia!

K.

Kto wie, może do jutra okaże się, że potrzebujecie cztery osoby :smiley:

Dam znać do piątku najpóźniej! dzięki za cierpliwość

Moi drodzy, niestety nie znalazłam budżetu na wszystkich, chociaż próbowałam! Zdecydowaliśmy się na zmianę warunków, trochę mniejszą stawkę i zatrudnienie w tym roku @Mikomann i @AskaBednarczyk - będziecie razem pracowali w swoich miejscowościach z lokalnymi społecznościami i myślę, że skręcicie jakiś naprawdę dobry event w listopadzie razem.

Będziemy zatrudniali jeszcze jedną osobę w następnym roku w podobnym charakterze - więc wtedy na pewno odezwiemy się do jednej z was @Catalina7 i @magda.

Chciałabym też zapytać, czy nie byłybyście zainteresowane prowadzeniem sesji albo warsztatu na przyszłych wydarzeniach? To byłaby dla nas dobra okazja, żeby spotkać się i pracować dalej.

Inną propozycją jest poprowadzenie z nami polskiej kawiarenki online na temat, który was gryzie/kręci/interesuje - i chcecie spotkać się z osobami, które robią coś podobnego. Chcemy prowadzić takie kawiarenki regularnie i byłoby ekstra mieć was dwie jako ekspertki do prowadzenia rozmowy. Ja pomagam z organizacją i znalezieniem właściwych osób, żeby to było ciekawe spotkanie dla każdego z nas. Możemy w ten sposób zbudować pod-społeczność na edgeryders dedykowaną czemuś, co jest wam bardzo bliskie - a potem, na tej podstawie, kawałek programu do listopadowego wydarzenia, w którym spotkamy się głębiej i osobiście rozważyć i rozwiązać te problemy. Co wy na to?

Dziękuję wam ogromnie za czas, energię, udział w dyskusji i ogólną edgerydersowskość. Mam nadzieje, że z nami zostaniecie - tu zawsze są jakieś ciekawe oferty i niespodzianki dla członków społeczności :slight_smile: I jeśli macie jakieś inne propozycje albo pomysły, w jaki sposób moglibyśmy współpracować w przyszłości, to podzielcie się i pomyślimy, jak je razem zrealizować.

1 Like

Bardzo sie ciesze! :slight_smile:

1 Like

Cześć,

Jeśli chodzi o przyszłe wydarzenia jestem jak najbardziej na tak. Na platformie zostanę bo to bardzo fajna i ciekawa społeczność. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkich sukcesów przy organizacji aktualnego wydarzenia! :slight_smile:

1 Like