Opowiedz nam historie z życia w Polsce i zarób 200 €

Razem z członkami społeczności Edgeryders próbujemy zrozumieć, jak czują się Europejczycy, Polki i Polacy w szczególności. Opowiedz nam o sobie i dostań w zamian 200 Euro

Opowiedz nam o problemie, z którym się zmagasz. Kawałku rzeczywistości, który próbujesz zmienić. Czymś, co dotyka ludzi w Twoim sąsiedztwie. Albo o czymś, co Cię wkurza, męczy, frustruje, a może raczej mobilizuje do działania? Interesują nas osobiste doświadczenia i historie z Twoich okolic, dotykające problemów opieki społecznej, i zdrowia w ogóle, rodziny i przyjaciół, ważnych kręgów społecznych, Twojego miasteczka, religii, wiary. Perspektywy, anegdoty, opinie, doświadczenia, wydarzenia, aktywizm.

Opowiedz nam o tym - dzieląc się swoją historią, dołączasz do społeczności liczącej 5000 osób z całego świata, które również zmagają się z różnymi społecznymi problemami i wyzwaniami. Możemy razem znaleźć rozwiązania i nowe drogi rozwoju - w towarzystwie aktywistów, artystów, badaczy, ekonomistów, matek, dziadków, wujków, organistów, i tak dalej.

Chcemy, żeby była to też przestrzeń dla Twojego rozwoju i nauki - uczenia się od i wraz z innymi Europejczykami. Poznaj ich historie, podziel się własnymi doświadczeniami, weź udział w kawiarniach internetowych i wydarzeniach, które będziemy organizowali także w Polsce.

Co jest w tym dla Ciebie i innych?

Każdy zyskuje:

  • Razem znajdujemy rozwiązania problemów, z którymi mierzymy się na codzień.

Ty zyskujesz:

  • Jesteś naszym lokalnym ekspertem w Polsce danym temacie
  • Uczysz się pracy w środowisku społeczności online - pokażemy Ci, jak nią zarządzać i wchodzić z nią w interakcje
  • Pogłębiasz swoją wiedzę na wybrany temat i znajdujesz nowe sposoby na radzenie sobie z nim, dzięki współpracy innych uczestników
  • Jako osoba na naszej liście ekspertów, dostajesz nowe oferty pracy i współpracy, kiedy tylko pojawi się nowa okazja.
  • Napiszemy o Tobie w specjalnym artykule: Poznaj eksperta
  • I symboliczna nagroda - 200€ dla 20 wybranych historii.

Jak wziąć udział?

Krok 1: Wybierz interesujący Cię temat:

Krok 2: (opcjonalne): Przyjdź na spotkanie online

Na rozmowie online z innymi uczestnikami, w języku polskim, wymieniamy sie historiami i doświadczeniami. Kawiarenki są tematyczne.

Krok 3: Dołącz do rozmowy i zobacz, co piszą inni

Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania innych, komentuj. W ten sposób lepiej rozumiemy temat.

Krok 4: Napisz własną historię

Przeczytaj, o czym są nasze główne tematy i opowiedz nam, jak Twoje doświadczenia się z nimi wiążą, lub zadaj nam pytanie, na które chcesz uzyskać odpowiedź.** Pytania nie są testem - pomagają Ci zrozumieć, o czym chcesz z nami rozmawiać.

**Autorzy 20 najlepszych historii dostaną 200 € **. Czekamy na nie do 30 czerwca - im szybciej zaczniesz, tym więcej masz czasu na dopieszczenie tekstu i udział w rozmowie.

Jak zdecydujemy, które historie dostaną nagrodę?

Połowa artykułów to te, które wywołają najlepszą dyskusję. Druga będzie nagrodzona przez osoby zarządzające społecznością, na podstawie jakości.

Założ konto i zaczynaj! Masz pytania? Zostaw je w komenatrzu, odpowiemy jak najszybciej!

Has Likes