Rozumiem wyborcow PiSu. Przez lata karmiono ich pogardą.

Cześć i dziękuję za twoją historię!
Pochodzę z innego kraju Europy Środkowo-Wschodniej (Rumunia), gdzie mamy inne problemy niż Polacy. Ale zastanawiam się, czy jeśli nie zagłosujesz na PiS i poczujesz się bardziej liberalny, czy będziesz musiał w pewnym momencie wybrać? Co jeśli twoje wartości staną się zagrożone?

Zalecam przeczytanie i przekazanie opinii na temat podobnej historii (napisanej przez @free). Wy macie coś wspólnego.