Spotkanie ponad podziałami - co was interesuje?

Zastanawiam się ostatnio nad tym, jaki format spotkania w stolicy - poza otwartym forum - byłby dla was ciekawy?

Widzę z dyskusji, że jest kilka tematów, które wydają mi się dobrym materiałem do spotkania: mobbing i przemoc w pracy; warsztat nt. wypalenia zawodowego albo wartości pracy; moderowana gra/dyskusja nt. wartości - szukanie porozumienia ponad podziałami? A może nauka gotowania, albo szycia, albo tatuaże, i moderowana dyskusja nt życia w Polsce jej towarzysząca? A może sami zajmujecie się czymś, o czym chcielibyście opowiedzieć innymi? Albo spróbować swoich trenerskich umiejętności?

Chcialabym, żeby ta sesja była wam jakoś profesjonalnie przydatna, pozwoliła wam się nauczyć czegoś nowego/poznać ciekawe osoby/rozpocząć nowe kolaboracje. Robiłam takie wydarzenia dla edgeryders od 2014 roku - zwykle festiwale dla całej społecznosci, na ktore ludzie przyjezdzali z calego swiata, i jedną z zalet tych wydarzeń była okazja do nawiązania nowych kolaboracji i nauczenia się czegoś trochę nie z tej ziemi :slight_smile: Byłabym wdzięczna za wasze komentarze, życzenia, uwagi.

Pytanie to kieruję przede wszystkim do aktywnych uczestników dyskusji: @ALaAl, @Pepe @michal_wolny @Arek @Saloo @apophaticos @mamaju @AshDreamArt @Barbio @tomsej @trefelek @Edgeryders_User @Michal @Artsoul @Artur @xxx @Kasia @Luthien_2007 @magda @Paulina @bankawstanka @AlinaCz @RysiekLu @Domi @kasza @

Warsztat o wartości pracy by dla mnie brzmiał ciekawie. Albo jakieś warsztaty z tematyki ogrody miejskie, permakultura, diy, zero waiste
Pozdrawiam

Barbara

wt., 1 paź 2019, 15:54 użytkownik Natalia Skoczylas via Edgeryders contact@edgeryders.eu napisał:

1 Like

Dzięki wielkie @Barbio - permakultura i ogrody byłyby super, ale może lepiej na wiosnę, kiedy możemy zrobić to w ogrodzie. Jest namiar na Inicjatywe Pracownicza w Warszawie - @AskaBednarczyk pracuje nad zaproszeniem ich do tej rozmowy. Drugi pomysł to ruchy lokatorskie i walka o prawa do dachu nad głową, szczególnie, że w Warszawie od dawna jest to gigantyczny problem. Zero waste - warto byłoby kogoś poszukać, może reszta zna jakąś ciekawą organizację, lub osobę, znającą się na tym temacie?

A tak poza tym, chciałabym powitać @maga i @Sasanka (co za śliczny nick) w naszej społeczności - co was do nas sprowadza? Czy może macie jakieś rekomendacje nt. spotkania, które planujemy w Polsce? Albo jakiś nowy temat, o którym jeszcze nie rozmawialiśmy na tym forum?

Dziękuję za ciepłe powitanie i wzajemnie :slight_smile: sprowadził mnie na to forum znajomy @Mikomann, mówiąc, że istnieje taka społeczność :slight_smile: zaciekawiona postanowiłam zajrzeć :slight_smile: co do spotkania rekomendacji nie mam, bo pewnie nie będę w nim uczestniczyć a jeśli chodzi o tematy, to chętnie poczytam te już istniejące i dopiero na tej podstawie będę mogła stwierdzić, czy jest jakaś kwestia, o której jeszcze nikt nie wspomniał :slight_smile: pozdrawiam serdecznie :slight_smile:

1 Like