Sta radim ove nedelje 6.10.-12.10.

Pocela sam nedelju upoznavajuci se nacinom rada i sa sadrzajima same platforme. Zatim o nacinima komunikacije sa ostalim clanovima i organizatorima.
-Jedan od prvih taskova mi je bi mail na edgeryders platformi sa kog cu legitimno moci da kontaktiram ljude i sirim vest o dolasku wellbeing radionice kao i o Edgeryders generalno.
-Predstavila sam se zajednici kao jedan od organizatora eventova, na engleskom i srpskom i to je sada vec upload-ovano na sajt.
-Prevela sam formular za prijavu za karte za radionicu.
-Aktivno radim na formiranju sadrzaja radionice i na kontaktiranju osoba koje bi mogle biti ucesnici, ukljucujuci i govornike koji ce podeliti svoje price i nadamo se dovesti do diskusije i do stvaranja kontakata, nadamo se uspesnih saradnji.
-Sinoc 9.10., smo @jasen_lakic i ja imali prvi conference call sa clanovima sa srpske platforme koji su voljni da ucestvuju i pomognu da okupimo ucesnike i da se zaista potrudimo da radionica u Beogradu bude uspesna i da se vec tu stvori neka vrsta zajednice koja ce dalje biti zaintersovana da ide u pravcu Edgeryders ciljeva. Cilj nam je da broj ucesnika ne prelazi cifru od 30 ljudi da bismo imali otvorenu diskusiju i da bi se svako osetio kao ravnopravni clan. Takodje zelimo da imamo sve strukture ljudi, razne profile, i kada je u ptanju obrazovanje i materijalni status. Prijave ce se odigravati na sajtu na srpskom jeziku, koji smo prilagodili.
-Teme koje su nam bitne su : Medjuljudska interakcija i moc saradnje. Sto dovodi do prezentacije uspesnih primera.
Glavni fokusi sada su:
-Kreiranje sadrzaja/dokumenta sa kratkim uvodom o Edgeryders, i sa pozivnicom za Edgeryders radionicu 23.11. u Beogradu. Potrebna nam je interesantna forma, sadrzaj i vizuelni dojam.
-Promovisanje radionice
-Pronaci potencijalne govornike koji imaju zanimljivu pricu i koji su voljni da je podele
-Generisati ljude na samoj platformi kao i potencijalne ucesnike radionice
-Navesti ljude da podele svoju pricu na sajtu

2 Likes

Ajde super! Samo naprijed! :wink:

1 Like