Lokalny łącznik

Cześć,
Nazywam się Kasia, jestem socjolożką i ewaluatorką, skończyłam Collegium Civitas i Podyplomowe Studium Ewaluacji Programów Społecznych w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień współpracuję z Instytutem Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, uczelniami wyższymi oraz organizacjami pozarządowymi tj. m.in. Akademia Rozwoju i Filantropii, Stowarzyszanie Boris, Fundacja Barka, Fundacja Badań i Innowacji Społecznych Stocznia. Aktualnie pracuję w Fundacji Pro-Cultura.

Od trzynastu lat zajmuję się koordynowaniem i realizacją projektów społeczno-edukacyjnych oraz prowadzeniem badań w zakresie edukacji, ekonomii społecznej, wykluczenia społecznego a także innowacji i wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w życiu codziennym. Jestem autorką lub współautorką kilkudziesięciu raportów analityczno-badawczych.Najbardziej cenię badania z gatunku action research – dążące do zmiany sytuacji, a współczynnik humanistyczny to mój żywioł. Podczas prowadzenia badań jest dla mnie znalezienie odpowiedzi na pytanie “Dlaczego?” oraz zrozumienie punktu widzenia i opinii osób,z którymi rozmawiam.

Prywatnie jestem entuzjastką wolności wyborów, świadomych decyzji i wszystkiego, co niezależne oraz niezwykłe – począwszy od kina i przyrody, a kończąc na psach rasy shiba-inu.

1 Like

Cześć @Catalina7, miło cię poznać, jestem Noemi, longtimer w Edgeryders, bardzo często współpracuję z Natalią! Sama mam wykształcenie w naukach społecznych, co nie znaczy wiele, z wyjątkiem tego, że mam głębokie zainteresowanie tematem relacji międzyludzkich i tym, jaki rodzaj zmian zachowań może mieć miejsce na poziomie jednostki, grupy, społeczeństwa.
Mam przeczucie, że nasze biosy nie mówią wiele innym o tym, kim naprawdę jesteśmy i na czym nam zależy. Widziałaś inne historie Polek i Polaków wrzucone u nas?
Zamiast dzielić się swoim CV, może spróbuj odpowiedzieć na opowieści innych własnymi historiami i doświadczeniami. W ten sposób poznajemy się nazwajem.
Dzięki za zainteresowanie!

hej @Catalina7 - witamy na pokładzie!

Też miałabym do Ciebie pytanie o ludzką historię - co cię kręci, motywuje, wkurza, z czym się zmagasz w dzisiejszych Polskich realiach i czym się cieszysz?

I które Dlaczego zadajesz sobie i innym ostatnio?