Co nowego na platformie?

Rozmowa o polskich realiach na edgeryders powoli nabiera coraz ciekawszego kształtu. W ostatnim tygodniu poznaliśmy między innymi:

Mikołaja, którego martwi co prawda polityczny rozłam w Polsce - ale widzi też ogromny postęp i energię w kraju, szczególnie w stolicy. Ciekawe, czy wasze doświadczenia - z Warszawą lub innymi miastami - też są takie pozytywne?

Dołączyła do nas też Katarzyna, weteranka socjologii i świata ngosów w Polsce, którą motywuje chęć zrozumienia Dlaczego? rzeczy się dzieją: czy dotyczy to ekonomii społecznej, czy wykluczenia, czy kultury.

Magda z kolei interesuje się dziesiątkami różnych tematów - od praw LGBT, przez zrównoważony rózwój i ochronę środowiska, po odkrywanie własnego miasta i zarażanie innym pasją do jego nieodkrytych zakątków. Jej celem jest zmiana społeczna - i stara się ją osiągnąć na setki różnych sposobów.

Asia podzieliła się realiami życia młodej osoby z MS (multiple sclerosis), a Marta tłumaczy, dlaczego jaka młoda właścicielka biznesu musiała wrócić na etat, bo w Polsce na własną rękę jednak jest trudno.

Bardzom ciekawa, co nowego przyniesie kolejny tydzień! Ja ze swojej strony mogę obiecać kilka dobrych historii :slight_smile: