Planning meeting on civic engagement platforms

ref seara aceasta

Salut,

Imi doresc să merg la protest. Sper să am ocazia să vă cunosc mai bine pe tema Planning meeting on civic engagement platforms altădată.

Amanare

Pentru ca majoritatea ne dorim sa participam la miscarea din strada, vom amana evenimentul. Revenim cu o noua data dupa ce se mai linistesc apele

Mda…

Multumim Raluca, din pacate asa s-a intamplat, lumea era preocupata, si pe buna dreptate, de civism in strada. Vroiam sa mai zic ca am mai intalnit persoane foarte interesate de subiectul acesta al platformelor, inclusiv in dezvoltarea lor… Eu ma intorc la Bucuresti pe 7-9 decembrie, in caz ca pana atunci oamenii nu se aduna. Daca va intalniti mai repede ii directionez oricum aici.

Mi-ar placea de asemenea sa organizez in decembrie o sesiune de o ora, maxim doua, cu 2-3 povesti despre platforme esuate si sa gasesc vorbitori care ar fi dispusi sa impartaseasca din lectiile pe care le-au invatat, cred ca se leaga direct cu discutia noastra de aici. Daca e cineva interesat sa ma ajute sa organizez asta in Bucuresti ar fi grozav, multumesc! Formatul e asemanator cu Fuckup Nights, si ar putea fi un eveniment premergator Living on the Edge din februarie in Bruxelles, la care unii Edgeryders lucreaza deja si unde suntem toti invitati btw.

Viitoarea intalnire

Salutare,

Va propun sa aveti intalnirea la noi, in Visini HUB, e si intimitate si timp pentru dezbateri cu sens.

Avem tot ce ne trebuie (pregatim si mancare si bautura) si nu este pub sau club. Puteti sede la discutii cat timp doriti.

Doar sa va decideti cu perioada.

Toate cele bune,

Bogdan

1 Like