Reszta do obgadania w zespole

Hej, mieliśmy małe napięcie wewnętrz zespołu i jest problem z pewnymi ustaleniami. Na dłuższą metę to jest nieznośne i trudno mi w ten sposób pracować.
Chciałbym podpytać o to:

  1. W jaki sposbób @natalia_skoczylas chciałabyś być obecna przy organizacji. Czego potrzebujesz kiedy emocje już trochę opadły?
  2. Jak zapłacę np. za plakaty itp.? Czy dostanę na event zaliczkę? Czy pełna kwota na event to 1000euro?
  3. Co myślicie o dotychczasowych ustaleniach apropos eventu?
  4. Nie wiem, czy @natalia_skoczylas wspominała, ale jako, że @AskaBednarczyk nie ma już z nami i sam to już miesiąc temu poprosiłem o zmianę warunków kontraktu do kwoty z pierwotnego ogłoszenia (do 5000 euro) Czuję się niezręcznie pisząc to tutaj, choć prosiłem o to już kilka razy.
  5. Czy zgodziliście się @Pepe przyznać nagrodę?

Pozdrawiam

Miko

@nadia @noemi

Hej, wiec tak:

  1. Co do organizacji, zostałam usunięta z grupy, w której się ona odbywa - wie o tym @nadia i @noemi oraz o powodach, dlaczego tak się stało. Nie mam więc nawet jak odnieść się do tego wydarzenia, bo nikt z zespołu nie jest w nie zaangażowany.

  2. Nie wiem nic o plakatach.

  3. @AskaBednarczyk i ja doszlysmy do porozumienia i ona wraca do pracy, dziękuję za troskę.

  4. Co do Pepe nie zdążyłam jeszcze porozmawiać. Zajme się tym w tym tygodniu.

Rozumiem, że warunkiem lepszej współpracy, jest przywrócenie Ciebie do tej grupy. Dobrze. W jaki sposób chciałabyś uczestniczyć w pracy zespołu? W tej chwili zespół omawia wszystkie szczegóły na spotkaniach. Kolejne odbędzie się w najbliższy piątek.

“bo nikt z zespołu nie jest w nie zaangażowany.” Czy to znaczy, że ja nie jestem częścią zespołu?
W poście do tematu: Polska podzielona. Czy możemy się spotkać? Otwarte Forum Warszawa 20.11.2019 - #12 by nadia
zapytałem o to w jaki sposób finansujemy event. To ważne, czy mogę Cię prosić o tę informację?

  1. Rozumiem, że z @AskaBednarczyk doszłyście do porozumienia. Przykro mi, że o tym nie wiem. Co to znaczy, że Asia wraca do pracy? Jakie będą jej obowiązki? Czy będzie organizować ze mną wydarzenie?

Jest mi bardzo przykro, że nasza współpraca wygląda teraz tak.
Pozdrawiam

@nadia @noemi

@Mikomann It seems Natalia, the member of Edgeryders staff who is responsible for overseeing your work and ensuring that all deliverables and processes by which they are completed are aligned with Edgeryders methodology, processes, standards, ethics and or codes of conduct, has been excluded from one or more channels, conversations and groups where this event is being organised. Further you are not respecting the conditions we agreed on demanding a budget that exceeds the limit we had set. The contract has been breached as far as we are concerned. If you wish to propose other ways in which you could continue to work in/with the community we can discuss this separately - but let us be clear that this event that you are planning is something you do yourself on your own time and own resources and nothing to do with Edgeryders.