Ważne!!! Prosimy o Wasz feedback dot. naszej inicjatywy i strony. Krytyka mile widziana

Hej!!!
Wszedłeś/weszłaś na naszą stronę i nie możesz się odnaleźć? Wstydzisz się dzielić osobistymi historiami (nawet anonimowo)? Nie wiesz po co to wszystko? Bardzo chcielibyśmy poznać wszystkie Wasze wątpliwości związane z inicjatywą. Wal śmiało. Zależy nam na każdym Waszym głosie. Zależy nam na Waszym uczestnictwie.
Pozdrawiamy, zespół Edgeryders

2 Likes

Witajcie, jakie są powody tego, że na stronę wchodziłam kilkukrotnie, nim zabrałam na niej aktywny głos? Pierwszą przeszkodą jest narzędzie - strona jest nieintuicyjna. Są grupy tematów, a w nich historie, ale jak odnaleźć ich listę po interesującej mnie tematyce? Mam z tym problem, a do kolejnych historii trafiam przypadkowo, nie są powiązane - a szkoda.
Drugą przeszkodą jest brak informacji o celach forum? Wymiana historii i co dalej? Komu, do czego będą potrzebne? Analiza nastrojów społeczeństwa, próba uaktywnienia do wymiany poglądów, dyskusji, a może zbieranie danych kontaktowych? Jeśli nie wiem kto i co zrobi z moją opinią, mam obawy by ją wygłaszać.
Trzecią przeszkodą jest brak czasu - zamiast dzielić się osobistą historią, zajmę się sobą lub Rodziną. Dziś tak mało jest czasu dla siebie, “nie stać mnie” na aktywizację i społeczny głos.

2 Likes

Hey @Mila, dzięki za tą wypowiedź - staramy się wschłuchiwać w głosy naszych użytkowników, bo wiadomo, bez was nasza praca - jako osób budujących nowe kolaboracje i społeczności online - nie ma sensu.

Niestety, co do wyglądu, niewiele mogę zrobić - póki co strona zostaje taka, jaka jest, bo nie stać nas na jej zmianę. Poza tym funkcjonalności, które posiada, są dla nas ważniejsze niż wygląd - za to dostaje nam się od członków sfrustrowanych nawigacją… Może kiedyś znajdzie się na to złoty środek.

Co do celów, napisałam o tym tekst, który zachęcam przeczytać - o tym, dlaczego robimy tu badania, i co nas interesuje. edgeryders ma też ambicję łączenia ludzi z podobnymi celami, pasjami, marzeniami i wspierania ich w ich drodze do realizacji tych celów - dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami. Wtedy możemy poszkać synergii i wesprzeć tworzenie współpracy, kolektywów, nowych projektów. Czasami oferujemy też stypendia dla aktywistów, którzy robią ciekawe rzeczy.

Raz jeszcze dzięki za wpis i mam nadzieję do usłyszenia, a może nawet spotkania w Warszawie w listopadzie ?