Welcoming Myself :)

Available in: :gb: English / :ro: Romanian


:gb: English version

Hello everyone!

Sunt Diana & numai ce am intrat in comunitatea edgeryders. Am aflat de voi de numai cateva zile prin promovarea conferintei LOTE5 de la Bruxelles de la finele lui Februarie. M-am hotarat sa ma alatur, iar acum astept cu nerabdare cele 4 zile. Mai sunt si altii pe aici care vor fi prezenti la Bruxelles? Despre mine in doua roluri - tanar marketer & wannabe entrepreneur. Sper ca aici sa gasesc o comunitate activa de oameni pasionati care sa schimbe idei & sa colaboreze pt proiecte cat mai faine.


##:ro: Romanian version

Hello everyone!

Sunt Diana & numai ce am intrat in comunitatea edgeryders. Am aflat de voi de numai cateva zile prin promovarea conferintei LOTE5 de la Bruxelles de la finele lui Februarie. M-am hotarat sa ma alatur, iar acum astept cu nerabdare cele 4 zile. Mai sunt si altii pe aici care vor fi prezenti la Bruxelles? Despre mine in doua roluri - tanar marketer & wannabe entrepreneur. Sper ca aici sa gasesc o comunitate activa de oameni pasionati care sa schimbe idei & sa colaboreze pt proiecte cat mai faine.

Welcoming you :slight_smile:

@diana_dan, you do not need to welcome yourself! We can do that for you, me for example: welcome to Edgeryders!

Several people “here” (on Edgeryders – or do you mean “here” in Romania?) will indeed be in Brussels for LOTE5 (provisional list – growing every day), so yes, you can assume you will be meeting new people, myself included.

What kind of enterprise are you looking to build?

Coming from Bucharest…

… is also @PhoebsAnca from what I hear.