Wirutalne Kawiarenki w Polsce - rozkład jazdy

Razem z @AskaBednarczyk i @Mikomann opracowaliśmy listę kawiarenek, które chcielibyśmy prowadzić.

  1. Edukacja seksualna w Polsce - dla kogo, jaka i czy w ogóle jest potrzebna? 2nd of September

  2. Nowi sąsiedzi - jak doświadczamy obecności Ukraińców w Polsce? 9th of September

  3. Polska po skandalach pedofilskich - i jak teraz z naszą wiarą? 16th of September

  4. A Twoja emerytura? Przygotowania do starości/nie mam planów. 23th of September

Tu jest lista propozycji i dat. Przygotuję też krótkie opisy, których możemy potem użyć do promowania tych wydarzeń. Decyzja o rozpoczęciu ich we wrześniu wynika z tego, że wszyscy będą teraz na wakacjach.

@Inge - if we want to promote these virtual cafes on fb or other media, I’d be preparing short descriptions and pictures. But let me know if anything else is needed, or maybe the FB strategy won’t be a good fit here at all.

1 Like

Super, bardzo fajne tematy.
Też jestem za tym, żeby ruszyć od września. Teraz faktycznie kontakt z wieloma osobami jest utrudniony ze względu na wyjazdy wczasowe.

Pozdrawiam :)))

2 Likes

Tematy i kalendarz wyglądają naprawdę dobrze!
Daj mi znać, jak mogę pomóc.

Polecam korzystanie z kawiarni w celu promowania treści z dyskusji online, linkowania do opowiadań itp.
I podczas każdego połączenia wyjaśnij ludziom, dlaczego powinni uczestniczyć w rozmowie online i Festiwalu. To, co dzieje się podczas rozmowy, trwa po.

Here are the fb events:

Sex ed: Edukacja seksualna po polsku - rozmowa z Paulą Wawrzyńczyk

Ukrainian migration: Nowi sąsiedzi - Ukraińcy w Polsce, czyli rozmowa o imigracji

Religia: Religijność Polaków - w co i jak wierzymy w XXI wieku?

emerytura: Emerytura w Polsce - jakie masz plany?

Wszelkie zmiany w tekście zaproszeń na poszczególne kawiarenki mile widziane - @AskaBednarczyk i @mikomann dostaliście uprawnienia na fb do zarządzania nimi. Mam nadzieję, że moja przyjaciółka zgodzi się poprowadzić pierwszą, o edukacji, bo zna się na tym jak mało kto. Pomyślcie, kogo chcielibyście zaprosić do innych.

1 Like

Allright jesteśmy z @AskaBednarczyk dogadani w tej sprawie