Witam wszystkich

mam na imie Wolha i jestem nowa menedżerka społeczności Edgeryders w Polsce.

Bardzo się ciesze możliwością rozmawiać z interesującymi ludźmi i czytać ich historię, które oferuje Edgeryders. Mam nadzieję, że ta komunikacja się zaowocuje nowymi znajomościami, wspólnymi projektami i skutecznymi rozwiązaniami ważnych problemów.

Wierze w misje Edgeryders - powiększyc zdolności każdego do tego, żeby dobrze żyć i pracować w trudnych czasach.

Pochodzę z Białorusi, to jest więcej hardcorowy kraj niż Polska. Przyjechałam do Polski dwa lata temu na studia z dziennikarstwa. Niestety za ten czas sytuacja polityczna w moim kraju się zmieniła radykalnie. Dlatego chce się odnaleźć w Polsce, kraju obecnie bardzo polaryzowanym. Cały czas obserwuje, że jest w Polsce wielu ljudzi nieszczesliwych z roznych powodow. Myślę, że jest dla tego sporo przyczyn, politycznych, społecznych i ekonomicznych, ale pozytywne zmiany są tez możliwe.

Będę wspierać wasza aktywność na forum, są zaplanowane różne inspirujące wydarzenia w Polsce, żeby się spotkać i porozmawiać, niestety w tym momencie raczej online. Społeczności Edgeryders zależy na komunikacji i „inteligencji zbiorowej”. Każdy z nas może skorzystać z wiedzy o tym, jak nasi sąsiedzi radzą sobie z codziennymi problemami, lub jak to robią mieszkańcy innej części kraju. W najbliższym czasie na forum Edgeryders Wellbeing już będą pierwsze posty i anonsy. Serdecznie zapraszam na Edgeryders!

1 Like

Witamy w EdgeRyders!
Ciekaw jestem, jak zarabiasz na życie lub udaje ci się wieść dobre życie. Czy jesteś zadowolony ze swojej sytuacji?

W zeszłym roku wielu Polaków podzieliło się swoimi historiami i wyglądało na to, że większość ludzi z trudem sobie radzi. To jest przykład @Aga39, który żyje dzięki połączeniu nisko płatnej pracy i pomocy państwa (na przykład: na mieszkanie). W jej rodzinie to mąż ma prawdziwą pracę. Jednak nie stać ich na wakacje:

Jak myślisz, jaka zmiana jest potrzebna, aby więcej ludzi mogło lepiej żyć w Polsce?

(Przepraszam za błędy gramatyczne, użyłem Tłumacza Google do pisania po polsku)