Update o radionicama u Beceju i Beogradu

Pozdrav svima vama koji ste se prijavili na radionice 22. novembra u Bečeju i 23. novembra u Beogradu.

Radionica u Bečeju fokusirana je na kreativnost, preduzetništvo i ulaganje u mlade, a radionica u Beogradu fokusirana je na saradnju i ljudsku interakciju kao važne alate za kreiranje bolje sredine za sve nas.

Bez obzira za koju radionicu ste se prijavili, dobrodošli ste da nam se pridružite na našoj turneji i dođete na obe!

Mi smo zajednica i deo projekta pod nazivom Wellbeing in Europe, koji vodi međunarodna mreža Edgeryders. Na putu smo da otkrijemo priče i projekte Srba koji se žele povezati sa drugima, koji brinu o tome da naprave razliku i stvaraju više saradnje za opšte dobro. To je otvorena zajednica i svako se može pridružiti. Objasnićemo više o zajednici kada se sretnemo.

Ja sam Tamara, i zajedno sa Jasenom i Noemi želim da vas uvedem u celu ovu priču.

Noemi i Jasen dolaze iz Brisela i veoma su uzbuđeni!

Ukratko, šta će se dešavati na događajima:

  • upoznavanja učesnika

  • kratki inspirativni razgovori gostiju koje smo pozvali

  • vežbanje Storitelling-a i kako koristiti internet zajednicu u cilju podrške i saveta drugih

  • diskusija o tome šta možemo učiniti zajedno u narednoj godini da bismo bolje živeli u svom ličnom i profesionalnom životu

  • lep obrok i piće zajedno!

Da bi naše radionice bile zaista događaji zajednice, želimo da vas zamolimo da uradite dve stvari:

  1. Pomozite nam da dosegnemo druge koji bi želeli da učestvuju! Možemo li da vas zamolimo da podelite sledeće pozive na vašim mrežama?

a. Radionica u Bečeju Kako zadržati mlade ljude? "Kreativnost i preduzetništvo: ulaganje u mlade za bolju budućnost Srbije", Radionica u Bečeju

b. Radionica u Beogradu Pozivamo vas na EgdeRyders radionicu!!

  1. 2.Povežite se sa drugima tako što ćete se pridružiti diskusijama na mreži:

Tekstove sa pričama Jelene iz Beograda pogledajte ovde Da li u 21. veku možemo govoriti o nacionalnom kodu, ili samo o pojedinačnom?

Dr.Ubipacijentić, kako se predstavlja u našoj zajednici, kaže da smo postali narod magistara i doktora Narod magistara i doktora

a član zajednice Elena priča o sukobu unutar nas samih, izlasku iz zone komfora i konfuziji Bukovski

Kakvo je vaše iskustvo na ovim poljima?

Vidimo se uskoro, a sledeće nedelje ćemo poslati više informacija o logistici! Za bilo kakva pitanja potražite nas na mreži u našem zajedničkom prostoru: Wellbeing in Europe | Edgeryders

Drago mi je što cemo se uskoro upoznati,

Tamara

Community Manager

1 Like