Event: Europe is not well - 15th of July, Tři ocásci, Brno

Nejste jediný, kdo má plné zuby zkorumpovaných politiků a bohatých, kteří dále bohatnou. Seznamte se s ostatními ve vašem okolí, kteří bojují s důsledky našich nefunkčních politických a ekonomických systémů: bující nezaměstnaností, kolabujícím systémem zdravotní péče a chybějící pomocí.

Připojte se k nám v pondělí 15. července v Brně, abyste si poslechli, s čím se potýkali ostatní, a podělili se o to, čím jste si prošli vy. Podívejme se na to, jak společnými silami věci změnit.

Proč to děláme: Blahobyt v Evropě je komunitním projektem, v němž se lidé z různých zemí setkávají a sdílejí způsoby, jak získat lepší zdravotní péči, více pracovních příležitostí, více morální podpory a tipy k tomu, aby se ve svém životě cítili dobře.

Kdo jsme: síť 5000 jednotlivců a organizací pracujících na řešení sociálních, hospodářských, environmentálních a politických problémů ve více než 80 zemích.

FB Event: Europe is not well.

1 Like

@Jirka_Kocian, do you think we can plan an alternative story hunt in case nobody shows up in Brno? :slight_smile: I’d say we make sure we have a recorder/space on our phones and we go out and ask people questions, worst case scenario.

I think we can:), nevertheless wanted to ask how’s the schedule for your trip? Are you travelling through Prague? I will go by car, so we could go together and make a more specific plan on the way…